Ring oss dygnet runt 010-161 20 00

Tryggt och stabilt – vi löser det!
Inget jobb är för litet eller för stort för oss. Vi är måna om att hjälpa alla våra kunder från början till slut.

Rådgivning & kontakt

Det är enkelt att komma i kontakta med oss.
Här får ni goda råd och experthjälp när det gäller förebyggande åtgärder och skadeåtgärder.
Välkomna!

Brandsanering Avfuktningsteknik Väst AB
Org.nr 559144-4889

Huvudkontor
Barnhemsgatan 13

506 48 Borås

Filial Varberg
Härdgatan 32
432 32 Varberg

Filial Göteborg
Lilla Holmen 3
424 57 Gunnilse

Borås huvudkontor

Huvudkontor Borås

Kontaktlista

Administration

Ulrika Jansson

Ulrika Jansson

– VD
– Resursplanering, samordning
ulrika.jansson@brandsanering.se
010-161 20 10

Skador, sanering

Marcus Jansson

Marcus Jansson

Johan Eriksson

Johan Eriksson

– Projektansvarig
– Elektronik, maskiner
johan.eriksson@brandsanering.se
010-161 20 11

Christian Jansson

Christian Jansson

– Projektansvarig
– Miljöfrågor
christian.jansson@brandsanering.se
010-161 20 12

Magnus Danielsson

Magnus Danielsson

Jari Hildén

Jari Hildén

Per Ölmesten

Per Ölmesten

John Arnell

John Arnell

– Projektansvarig rivningar
– Miljöinventering, asbest
john.arnell@brandsanering.se
010-161 20 27

Daniel Rosén

Daniel Rosén

– Projektansvarig rivningar
daniel.rosen@brandsanering.se
010-161 20 73

Entreprenader

Tony Forsberg

Tony Forsberg

Fukt, utredningar

Bernt Magnusson

Bernt Magnusson

– Fukttekniker
– Inomhusmiljö
bernt.magnusson@brandsanering.se
010-161 20 43

Kent Arvidsson

Kent Arvidsson

– Fukttekniker
– Inomhusmiljö
kent.arvidsson@aftab.se
010-161 20 40

Magnus Husar

Magnus Husar

Jonas Mars

Jonas Mars

Johan Samuelsson

Johan Samuelsson

Lina Arvidsson

Lina Arvidsson

Fredrik Josefsson

Fredrik Josefsson

Huvudkontor

Brandsanering Avfuktningsteknik Väst AB
Org.nummer 559144-4889

Barnhemsgatan 13
506 48 Borås
Telefon 010-161 20 00

Filial Göteborg
Lilla Holmen 3
424 57 Gunnilse

Filial Varberg
Härdgatan 32
432 32 Varberg

Medlem | Saneringsföretagens Riksförbund

Diplomerad verksamhet | Svensk Miljöbas

Ring oss dygnet runt
010-161 20 00

Call Now Button